hubení štěnic se zárukou - štěnice postelová, specialista na štěnice hubení štěnic se zárukou - fotogalerie, specialista na štěnice hubení štěnic se zárukou - kontakty, objednávka, specialista na štěnice

Hubení štěnice postelové - už nemusíte hledat jinde...
Specialista na štěnice, hubení štěnic se zárukou...


hubení štěnic
štěnice v kamiónu
štěnice v zavazadlech
štěnice svépomocí?

...aby jste mohli klidně spát.

štěnice v kabině kamiónu

Štěnice v kabině kamiónu? Není to nic neobvyklého.

Možná romantické povolání, které je snem mnoha chlapců. Ale kromě věčných kolon na dálnicích a časového tlaku zde hrozí ještě jedno nebezpečí. Do kabiny kamiónu se Vám může nastěhovat velmi nepříjemný černý pasažér - štěnice postelová (štěnice domácí).

Jak se dostane štěnice do kabiny kamiónu?

Možných cest je několik. Někdy stačí strávit jednu noc v motorestu, penziónu nebo hotelu, kde se štěnice vyskytují. Případně se stane, že má štěnice doma některý z kolegů se kterými se na autech střídáte. Takový člověk se s tím samozřejmě nepochlubí a štěnice do kabiny jednoduše přenese v příručním zavazadle.

Co dělat, když se štěnice v kabině objeví?

V každém případě zapomeňte na různé Biolity a jiné prostředky běžně dostupné v drogerii. To na štěnice nezabere. Měli by jste informovat o situaci dispečink. A je celkem jedno jestli se štěnice do kabiny dostali Vaší vinou nebo vinou někoho jiného. Chcete-li řešit situaci na vlastní pěst a nemáte známého deratizéra, obraťte se na odbornou firmu. Zákrok netrvá dlouho, dá se provést po dohodě v podstatě kdekoliv a po hodině můžete pokračovat v jízdě.

Existuje proti štěnicím prevence?

Na štěnice bohužel žádná prevence neexistuje. Snad jediné, co proto můžete udělat, je monitorovat případný výskyt štěnic pomocí feromonového BB detectoru.

Zasílám na dobírku po celé ČR, případně je možný osobní odběr v Praze po telefonické dohodě na čísle 737 129 777 (non-stop).

Klikněte pro více informací

nejčastější úkryty štěnic v kabině kamiónu hubení štěnic se zárukou

Blokové šipky ukazují na nejčastější úkryty štěnic v kabině.Přečtěte si:

Štěnice ve Vašich zavazadlech z cest? Jak tomu zabránit? Zvládnete vyhubit štěnice sami nebo je výhodnější zavolat firmu?

tel.: 737 129 777 www.stenicepostelova.cz